ARMENIA GRILL BęDZIN

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 218 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Armenia Grill Będzin. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

27 maj 2026 o 21:10 Babsko z recepcji w Czarcim Młynie nie ogarnięte, powiedziała że nie ma przejścia do restauracji a PRZEJŚCIE JEST !!!
24 maj 2026 o 17:31 Bardzo smaczne
19 kwi 2026 o 14:32 pysznie ugotowane
16 kwi 2026 o 21:28 Jedzenie jak zawsze pyszne, brakuje jedynie Baklavy na deser :)